אוכל טבעוני משלוחים בתל אביב

אוכל טבעוני בתל אביב

מחפשים אוכל טבעוני? הגעתם למקום הנכון. פיצה דונטלו מגישה באהבה אוכל טבעוני בתל אביב, נטול מרכיבים מן החי ומבוסס כולו על תחליפים איכותיים, טעימים וטובים לפחות כמו המקור. התפריט כולל פיצה טבעונית, סלטים ומנות נוספות העשויות בקפידה כיאה למטבח האיטלקי, רק ללא הגבינות. התקשרו אלינו ושאלו מהן המנות הטבעוניות שיש לנו היום.

DeliverMenu9_Heb

מי אמר שאוכל איטלקי לא יכול להיות טבעוני ועדיין לשמור על ייחודיות ואיכות? אז הרשו לנו להזמין אתכם לעולם ושמו אוכל טבעוני משלוחים של דונטלו, בו תוכלו להכיר מקרוב את השחקנים הראשיים:

פיצה טבעונית – אין אוכל טבעוני איטלקי בלי הכוכבת הראשית, המיוחדת, העסיסית והטעימה. לשחקנית הראשית שלנו, פיצה טבעונית, תלבושות רבות, רובן איטלקיות מסורתיות. התלבושות אגב, הן הרטבים המיוחדים והתוספות שלנו, שהופכים את הפיצה הטבעונית ליפיפיה וטעימה בכל הזמנה מחדש.

הלחמים האיטלקים- הגברים שבחבורה, איטלקים אמיתיים, עם קסם וטאץ' שאין בלחמים המקומיים. הפוקצ'ה ולחם השום, הופכים את הארוחה לחגיגה איטלקית טעימה מתמיד.

הסלטים המיוחדים שלנו והמרקים- הם הילדים שלנו, אשר טומנים בחובם בכל יום הפתעה חדשה ומצטרפים לחגיגה הטבעונית שלנו. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים אוכל טבעוני משלוחים תל אביב, אתם יותר ממוזמנים להתקשר אלינו.

אוכל טבעוני משלוחים – תפריט מתחדש

אנו גאים להציג תפריט אוכל טבעוני בו אנו מתהדרים לא רק במנות הטבעוניות המיוחדות שלנו, אלא גם בשל היכולת שלנו לחדש בכל עת. אנו בדונטלו- משלוחי פיצה בתל אביב, נהנים תמיד לחדש לכם ולרענן בכיף, כדי שיהיה לכולכם טעים ומעניין ועל כן אנו תמיד ממליצים לבדוק את הצעות היום שלנו, המתרעננים ומתעדכנים, בהתאם למה שאתם אוהבים להזמין ולקבל,שתוכלו לדעת איזו מנת אוכל טבעוני תל אביב יכולה להציע לכם היום.

בין אם חשקה בטנכם במרק טבעוני טעים ומהביל, או בסלט קייצי ירוק ורענן או פיצה טבעונית חמה מהתנור, טלפון אחד והמנה אצלכם בבית או במשרד.

אז הביטו בתפריט שלנו, בחרו באיזה חלק של העולם האיטלקי הטבעוני שלנו תרצו לנחות ואם לא מצאתם לא נורא, הצוות שלנו ישמח לכוון אתכם למנה הרצויה והכי טעימה שיש. בתיאבון!