פיצה ללא גלוטן תל אביב, משלוחים ללא גלוטן בתל אביב באבן גבירול 123 (פינת ז'בוטינסקי)

אנו בפיצה דונטלו מבצעים משלוחי פיצה ופסטה ללא גלוטן בתל אביב. התקשרו אלינו ושאלו על המנות המיוחדות שלנו וקבלו תפריט משלוחים ללא גלוטן לבחירתכם.


פיצה ללא גלוטן תל אביב, משלוחים ללא גלוטן בתל אביב

משלוחי אוכל ופיצה ללא גלוטן הפכו לכורח המציאות וחלק אינטגרלי מתפריטיהן של מסעדות רבות, הן בשל המודעות למחלת הצליאק והן בשל המודעות הכללית לגלוטן והשפעותיו השונות על חלק מבני האדם. אם הינכם נמנעים מגלוטן מבחירה או מכורח, יש לכם מקום חדש קבוע לאכול בו ולהזמין ממנו משלוחי פיצה ללא גלוטן בתל אביב ומשלוחי פסטה ללא גלוטן בתל אביב. אנו בפיצה דונטלו בתל אביב מצטרפים לטרנד העולמי וגאים להציע תפריט משלוחים של פיצה ופסטה ללא גלוטן.

פיצה ללא גלוטן תל אביב, משלוחים ללא גלוטן בתל אביב

אם אתם נמנעים מגלוטן וגרים במרכז תל אביב, נשמח להציע לכם משלוחי פיצה ללא גלוטן ופסטה ללא גלוטן. התפריט שלנו כולו לרשותכם ומתעדכן בכל עת ולכן מומלץ להתקשר ולהתעדכן במנות הנוכחיות. לנוחיותכם ולטעמכם פיצה ללא גלוטן ופסטה ללא גלוטן, מגוונות ומובחרות, מקמחים חלופיים איכותיים וטריים, מתובלות ברטבים ותבלינים מיוחדים שישאירו בפיכם טעם של עוד.
בין אם החלטתם להיפרד מהגלוטן מבחירה ובין אם מטעמי בריאות, תוכלו להנות ממנות מגוונות של פיצה ללא גלוטן ופסטה מבלי לסכן את בריאותכם ומבלי להתפשר על טעם ואיכות. התקשרו אלינו ואנו נשמח להציג בפניכם אפשרויות נוספות שלא כלולות בתפריט הכתוב ולתת לכם את האפשרות לבחור משלוחי פיצה ללא גלוטן ופסטה ללא גלוטן בתל אביב.

משלוחי פיצה ופסטה ללא גלוטן – לא רק לחולי צליאק

חלבון הגליאדין, המצוי בגלוטן נמצא בקמחים המופקים מחיטה, כוסמין, שעורה ושיפון. הגלוטן מסייע לגמישות הבצק וקיים כחלק מאותם הקמחים במוצרים כמו מאפים, פסטות ועוד. אי לכך, כאשר מדברים על משלוחי פיצה ופסטה ללא גלוטן למעשה מתכוונים למנות העשויות מקמחים אשר אינם מכילים את אותו חלבון הגליאדין הנמצא בגלוטן. קמחים אלה יכולים להיות: תירס, דוחן, אורז, סויה, תפוח אדמה, חומוס, שעועית ועוד. בשנים האחרונות השכילו להבין בארץ ובעולם כי אוכל ללא גלוטן עשוי להיטיב עם אוכלוסיה רחבה ולא רק עם חולי צליאק ובעלי רגישות לגלוטן. למעשה אוכל ללא גלוטן טומן בתוכו עולם ומלואו של מטעמים וקמחים משובחים ומגוונים המכילים ערכים תזונתיים גבוהים וחיוניים.

התקשרו אלינו ושאלו מה מנות היום ללא גלוטן ונשמח להגיע עד אליכם עם משלוחי פיצה ופסטה ללא גלוטן בתל אביב ומיטב המנות מבית היוצר האיטלקי שלנו.