פיצה אבן גבירול: פיצה דונטלו באבן גבירול 123 (פינת ז'בוטינסקי) תל אביב

ברוכים הבאים לאתר של פיצה דונטלו באבן גבירול. אנו מייצרים פיצת שף איטלקית מסורתית אותה אנו מקפידים להכין מקמחים איכותיים, תערובת גבינות איטלקיות מקוריות ורטבים המורכבים ממתכון מקורי וסודי. הביטו בתפריט המשלוחים שלנו, הזמינו משלוח לבית או למשרד ותתענגו על כל ביס המביא עמו את הריחות והטעמים של הרחוב האיטלקי.

פיצה אבן גברול, פיצה באבן גבירול 123 (פינת ז'בוטינסקי)

אם את גרים או עובדים במרכז תל אביב אתם בטח מכירים כל מקום שמוכר פיצה באבן גבירול וכבר אכלתם ברובם אם לא בכולם ואולי אף הגעתם למסקנה שכולם פחות או יותר דומים. הגיע הזמן לנסות משהו קצת שונה, משהו אותנטי ולא סתם עוד פיצה באבן גבירול. הכירו את פיצה דונטלו.

לקוחותינו הוותיקים וודאי זוכרים כי לפני שעברנו לייצר פיצה באבן גבירול היינו ממוקמים במתחם שרונה לתקופה, אבל כיום התמקמנו במרכז העניינים וללב ליבה של העיר תל אביב על מנת שנוכל להגיע ליותר אנשים ולטווח רחב יותר של משלוחים. הרעיון שעומד מאחורי פיצה דונטלו הוא הרצון להביא את הטעמים המיוחדים של אוכל הרחוב באיטליה היישר לתל אביב ומשם בהמשך לשאר חלקי הארץ.

מה מייחד את פיצה דונטלו משאר המקומות לממכר פיצה באבן גבירול?

אוכל רחוב איטלקי אינו נחשב למתוחכם למדי ו/או לגורמה מיוחד אלא שדווקא הפשטות שבו היא ההופכת אותו לאוכל מיוחד וטעים אשר סחף אחריו סועדים רבים הן מחוץ לאיטליה והן מחוץ לאירופה.

הפיצה האיטלקית וכן הפסטה שהפכה כל כך מזוהה עם איטליה למרות מקורה הסיני, עשויות בצק משובח אך פשוט למדי במרכביו עד כי במקורם שימשו הן הפיצה והן הפסטה כאוכל לעניים. עם השנים התפתחו מנות אלה באמצעות שדרוג הרטבים הנלווים וכן התוספות הנותנות את הטון וזאת מבלי להזניח את הפשטות שבמנות ואת מקורן.

אנו בפיצה דונטלו מעוניינים להביא קצת יותר מעוד פיצה באבן גבירול אלא אוכל רחוב איטלקי אותנטי, פשוט אך טעים ונאמן למקור ולמתכונים מאיטליה של פעם, איטליה של הפשטות והמקוריות ללא תחכום וללא טוויסטים מיותרים. למעשה, המנות שלנו בתפריט מורכבות מהגבינות האיכותיות והמקוריות של פעם ומהקמחים המשובחים ביותר על מנת לשמור על אותה אותנטיות ללא פשרות.

פיצה באבן גבירול פינת ז'בוטינסקי – היכנסו, תטעמו ותיווכחו בהבדל

צוות פיצה דונטלו באבן גבירול מזמין אתכם לטעימה קטנה מהרחוב האיטלקי ומהאוכל המשובח והמיוחד של איטליה הישנה והטובה. הביטו בתפריט המשלוחים והזמינו פיצה בתל אביב או היכנסו לפיצריה והזמינו את המנה שהכי מזכירה לכם את איטליה והכי לוקחת אתכם לשם באמצעות הריח והטעם וספרו לנו על זה, אנחנו תמיד קשובים ללקוחותינו ותמיד אוהבים לשמוע את מה שיש לכם לומר על המנות שאנו מציעים. בתיאבון!