פיצה טבעונית תל אביב

פיצה טבעונית

פיצה דונטלו בתל אביב שמחה להגיש לכם פיצה טבעונית טעימה ועסיסית, המורכבת מקמחים משובחים ומתחליפי גבינה איכותיים וטובים אף יותר מהמקור עצמו. הנכם מוזמנים להציץ בתפריט המשלוחים שלנו ולהזמין משלוחי פיצה טבעונית בתל אביב עם כל מה שתרצו בתוכה.


פיצה כשרה תל אביב, פיצה כשרה בתל אביב

פיצה טבעונית תל אביב – הכי מקורית שיש

התגובה הראשונית שיוצרת המילה "פיצה טבעונית" כוללת בדרך כלל מבוכה קלה והמון סימני שאלה, כמו כל אוכל טבעוני כזה או אחר, הרי איך אפשר לייצר פיצה ללא גבינה ומה זה למעשה פיצה טבעונית? רק הגבינה טבעונית או יותר מזה?

אז הרשו לנו לשבור לכם מיתוס – פיצה טבעונית היא למעשה הפיצה האיטלקית המקורית והראשונית ביותר, הרבה לפני הוספתן של הגבינות. למעשה, הוספת הגבינות לפיצה החלה רק במאה השמונה עשרה, כמאתיים שנה אחרי המצאת הפיצה, כך שבמקור אין כל הכרח בהוספת גבינה למתכון המקורי, אלא שאפשר להרכיב פיצה חלומית מבצק, רוטב (עגבניות או פסטו) וירקות בלבד. מי שמעוניין בכל זאת בתוספת שתופסת, יכול בקלות להוסיף גבינה טבעונית שתתן עוד הקפצה של טעם מצוין בפה, טעם של עוד.

פיצה טבעונית – שילוב של טעם טוב ובריאות

צמחונות וטבעונות כבר מזמן אינה נחלת בודדים בלבד אלא נחלתו של ציבור שלם שרק הולך ומתרבה עם הזמן ועם ההבנה שאפשר גם אחרת ואולי אף עדיף.

אנו בדונטלו- פיצה בתל אביב משלוחים, יודעים לשלב מתכון איטלקי מקורי ומשובח עם מרכיבים טבעוניים מושלמים על מנת שכל ציבור לקוחותינו ייהנה מפיצה משובחת בפרט ומאוכל איטלקי אותנטי בכלל.

אז לסיכום, אם אתם מחפשים פיצה טבעונית בתל אביב, מן הסתם תמצאו מגוון אפשרויות, אבל פיצה טבעונית של דונטלו יש רק אחת, באבן גבירול 123 (פינת ז'בוטינסקי). חייגו אלינו, שאלו את הטלפנים שלנו איזו פיצה טבעונית נוכל להציע לכם היום ותתענגו על כל ביס איטלקי עסיסי ומשובח מפיצה מיוחדת שתגיע עד אליכם, לבית או למשרד.