פיצה כשרה תל אביב

פיצה דונטלו מגישה פיצה כשרה בתל אביב באבן גבירול 123 (פינת ז'בוטינסקי), עם מיטב התוספות לטובת ציבור שומרי הכשרות, שהינו חלק בלתי נפרד מכלל לקוחותינו. על כן אנו מקפידים על שמירת הכשרות במתחם הפיצריה ודואגים לכך שהמטבח שלנו יהיה ללא רבב.

הנכם מוזמנים להביט בתפריט המשלוחים שלנו ולבחור מבין מגוון המנות האיטלקיות המדהימות שלנו, להזמין ואנו נשמח להשביע את תיאבונכם.

פיצה כשרה תל אביב

פיצה כשרה בתל אביב מרכז

המשפט "פיצה כשרה תל אביב" לא מסתדר בעבור רוב שומרי הכשרות בעיר ולא בכדי. בעיר שבה מפוזרות מסעדות רבות מכל הסוגים, המיועדות לכל חלקי האוכלוסיה קשה יותר למצוא מסעדות המשווקות אוכל מהיר כשר, לרבות פיצות. החלטנו להקל עליכם את החיפושים ולהכין במיוחד עבורכם פיצה כשרה בתל אביב.

הרשו לנו להציג את עצמנו, אנו צוות "פיצה דונטלו" ואנו מנהלים פיצריה כשרה בתל אביב, בה תוכלו למצוא את מיטב המנות האיטלקיות המקוריות בגירסה האיכותית והכשרה. אנו מקפידים על כשרות המקום ולא פחות מכך על המתכונים האיטלקיים האמיתיים, עם הגבינות האיטלקיות האמיתיות ובכל זאת בעלות כשרות כהלכה.

פיצה כשרה בתל אביב – לא על הפיצה לבדה

בנוסף להתמחותנו בייצור פיצה כשרה בתל אביב, אנו יוצרים גם פסטה איטלקית משובחת, עסיסית וטעימה כמו שרק האיטלקים יודעים להכין ושוב, תוך הקפדה על כשרות יתרה, כיאה למקום כשר כשלנו.

בנוסף לפיצות ופסטות, תוכלו למצוא בתפריט שלנו סלטים עשירים וטריים הישר מהגינה, פוקאצ'ות עסיסיות וריחניות ומבחר מנות טבעונית מיוחדות וכן מנות ללא גלוטן, למקפידים ולנמנעים. רעבים? הביטו בתפריט המשלוחים שלנו, התקשרו ובררו מה מנת היום המיוחדת שלנו והזמינו פיצה בתל אביב או משלוח כל מנה אחרת שנראית לכם ואנו נשמח להגיע אליכם לבית או למשרד. בתיאבון!

פיצה כשרה בתל אביב ובקרוב בסניפים נוספים

אהבתם את הפיצה הכשרה שלנו? אתם מוזמנים להמליץ עליה לחבריכם בתל אביב ולהזמין את מכריכם בשאר חלקי הארץ לבוא לטעום. אמנם בשלב זה אנו מבצעים משלוחי פיצה כשרה בתל אביב מרכז בלבד, אך בהמשך מתוכננים סניפים נוספים.

אהבתם ואתם רוצים להיות חלק ממבשרי הבשורה ברחבי הארץ? פנו אלינו, הפכו לזכיינים והביאו את הפיצה האיטלקית שלנו לאורכה ולרוחבה של ארצנו היפה.